Forum akademicko-gospodarcze 10 września 2021

Szkolnictwo wyższe jest sektorem, który ma szansę stać się świadomym inicjatorem innowacji i rozwoju gospodarczego. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku – jeden z liderów pośród niepublicznych uczelni w Polsce od lat buduje nowoczesny model zarządzania, oparty nie tylko na podejściu administracyjnym. Współpraca przedsiębiorstw z sektorem nauki pozwala na nawiązanie nowych kontaktów, pozyskanie dla firmy nowych inwestorów, partnerów biznesowych, odbiorców technologii a także zdobycie nowych rynków zbytu.

Fundacja Interizon wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na Forum Akademicko-Gospodarcze, podczas którego przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki. Poznają Państwo potencjał Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, a także możliwości podjęcia współpracy przy projektach innowacyjnych oraz B+R.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i ich pracowników, a także przedstawicieli nauki oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani budowaniem gospodarki opartej na współpracy nauki i biznesu.

Termin wydarzenia: 10 września 2021 r. godz. 10.00 – 14.00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238 A, 80-266 Gdańsk, aula B200

Zapisy oraz więcej informacji nt. wydarzenia: TUTAJ

PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTER