Masz pytania +48 504 817 008
Wersja kontrastowa High contrast
A A A

Inteligentne Specjalizacje. Innowacje. Smart Progress. Gdzie jesteśmy i gdzie zmierzamy w warunkach świata VUCA?” – konferencja ekspercka

Konferencja ekspercka w ramach projektu Smart Progress, realizowanego przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Projekt był ważnym elementem napędzającym animację projektów B+R w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Rejestracja

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na konferencję ekspercką organizowaną w ramach projektu Smart Progress realizowanego przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Pomorskiego. Projekt był ważnym elementem napędzającym animację projektów B+R w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

📅 Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, dnia 13 czerwca (poniedziałek)

🏢 Sala im. Lecha Bądkowskiego (tzw. Sala Okrągła)

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27

🕓 Zaczynamy równo o godz. 9.30 powitaniem przez Pana Marszałka Leszka Bonnę wraz z Panią dr Karoliną Lipińską, Zastępcą Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP

📌 Gościem specjalnym konferencji będzie Pani Agnieszka Krasicka z  Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej z Komisji Europejskiej.

📌 Do wspólnej dyskusji nad przyszłością innowacji w Polsce, poprzez wspieranie branż o największym potencjale rozwoju, zaprosiliśmy przedstawicieli z kraju i regionu.

📌 Poznamy perspektywy w zakresie wdrażania nowych technologii zarówno od strony naukowej jak i tej biznesowej.

📌 Natomiast o „władzy algorytmów” i „świecie władzy absolutnej” opowie nasz kolejny gość specjalny – dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, ekspert ds. technologii TVN, współprowadzący kanał na YouTube „W głowie się nie mieści”.

Previous Hack4change – 48 godzinny ekologiczny maraton programowania

PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTER