Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”

Monitoring Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP) to zdecydowanie trudny temat w obliczu dostępności do danych publicznych oraz wyjątkowego sposobu, w jaki określiliśmy nasze pomorskie specjalizacje. Dlatego też w ramach projektu Smart Progress konsorcjum w składzie PBS spółka z o.o. BR spółka z o.o. podjęło się realizacji tego złożonego i unikalnego badania, aby określić i zweryfikować potencjał ISP.

Konferencja, która odbędzie się 22 października 2021 r. w godz. 10:30-14:00 w wersji online to doskonała okazja, aby posłuchać o dotychczasowych efektach wdrażania pomorskich specjalizacji. Podczas tego wydarzenia dowiedzą się Państwo, jaki jest wpływ ISP na rozwój regionu w kontekście innowacyjności czy umiędzynarodowienia. Posłuchamy także o tym, w jaki sposób ISP kształtują rynek pracy i czy w związku z tym przedsiębiorcy określają konkretne potrzeby kompetencyjne swoich pracowników.

W drugiej części konferencji stawiamy na refleksje i rekomendacje ekspertów oraz przedstawicieli środowisk z poszczególnych specjalizacji. Dlatego porozmawiamy o przyszłości funkcjonowania ISP w kontekście przeprowadzonych badań oraz zaprezentowanych wyników raportów eksperckich.

Więcej informacji: https://drg.pomorskie.eu/2021/10/14/konferencja-online-analiza-dynamiki-rozwoju-inteligentnych-specjalizacji-pomorza-podsumowanie-wynikow-badania/?doing_wp_cron=1634724481.1910099983215332031250 

Previous Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTER