Masz pytania +48 504 817 008
Wersja kontrastowa High contrast
A A A

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości, jakie odbędą się w ramach projektu Smart Progress!

Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie, ale nie jesteś pewny, czy masz wystarczające kompetencje do zarządzania firmą? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy zespołów studenckich, które wcielą się w rolę właścicieli agencji interaktywnych. W ciągu miesiąca Grywalizacji będziesz podejmować prawdziwe decyzje biznesowe m.in. o: zatrudnieniu pracowników czy o oferowanych usługach i ich cenach, rywalizując z innymi firmami na konkurencyjnym rynku.

Wydawać by się mogło, że to tylko wirtualna gra, ale w jej trakcie zdobędziesz jak najbardziej realne kompetencje. Naucz się zarządzać firmą w praktyce, dzięki wykorzystaniu symulatora biznesu firmy
Revas Sp. z.o.o.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rekrutacyjnym dostępne są pod adresem: https://revas.pl/pmwp/

Na zwycięzców czekają nagrody! Zgłoś swój zespół już dziś i zostań prezesem własnego, wirtualnego biznesu!

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Projekt „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania” jest finansowany
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Previous Forum akademicko-gospodarcze 10 września 2021

PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTER